Форум "Украина сенпольная" (г.Киев)

Форум для любителей сенполий! Выставки фиалок, уход, болезни и вредители, фото сортовых сенполий, стрептокарпусов, эписций, глоксиний, ахименесов.
Текущее время: 28 мар 2024, 12:04

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Сім"я - фортеця моя!
СообщениеДобавлено: 14 ноя 2016, 17:34 
Не в сети
Администратор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 июн 2009, 18:01
Сообщений: 17053

Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Таємниця семи поколінь роду: навіщо потрібно знати своїх предків?
http://www.uarp.org/news/1478617579
Чи знаєте ви, ким були ваші предки ? Як їх звали, яка доля їх спіткала? Якщо прямо зараз попросити вас заповнити генеалогічне дерево, скільки поколінь ви згадаєте?
Практика показує, що 90% людей насилу згадують імена своїх прабабусь і прадідусів, і, на жаль, мало що можуть сказати про їхнє життя. А адже в ідеалі людина повинна знати своїх предків до сьомого коліна!
Не дарма слово «сім’я» складається з двох складових: «Сім» і «Я». Традиція знати і шанувати своїх предків була добре відома попереднім поколінням і зовсім забута в наш час.
Ми втратили розуміння, навіщо це потрібно і для чого, а тому зовсім перестали цікавитися своїм корінням. Але ж від цього залежить наше життя! Не дарма пам’ять роду заносять саме в родове дерево. Стовбур дерева символізує нас самих, листя – це наші діти, а коріння – предки.
А тепер уявіть, що ви виростили велике і здорове потомство і ваше дерево виглядає сильним і могутнім. Але про предків ви майже нічого не знаєте і ніколи не цікавилися. Які корені будуть у такого дерева? Слабкі, маленькі, мляві. У разі налетів ураган вони не зможуть утримати дерево в землі, захистити його від негоди. Точно так відбувається і в житті.
Якщо людина не цікавиться минулим і навіть не розуміє, навіщо йому потрібно знати своїх предків, то він позбавляється допомоги і підтримки роду, сили, яка іноді рятує цілі життя! Але просто знати – цього мало. Якщо у людини в житті склалися погані відносини з батьками, бабусями і дідусями, саме на цьому місці блокується надходження родової енергії.
Образи, злість, ненависть не тільки перешкоджають підживлення сили роду, а й трансформує цю силу в негативну і руйнує. Напевно ви чули про родові прокльони? Тому так важливо налагодити відносини з рідними людьми, якщо вони ще живі або пробачити їх, якщо вони померли. Але це не єдина причина, чому потрібно знати своїх предків і підтримувати з ними добрі стосунки (навіть якщо вони померли, думаючи про них добре, ми налагоджуємо родовий канал, по якому вони підживлюють нас енергією).
Сім поколінь людини символізують його сім енергетичних центрів – чакр. Кожне покоління формує в нашому житті певні аспекти:
Перше покоління (я).
Друге покоління (батьки – 2 чол.) – Формують тіло, здоров’я, передають сімейні сценарії.
Третє покоління (бабусі і дідусі – 4 чол.) – Відповідають за інтелект, здібності, таланти.
Четверте покоління (прабабусі і прадідусі – 8 чол.) – Хранителі гармонії, радості в житті і матеріального благополуччя.
П’яте покоління (батьки прадідів – 16 чол.) – Відповідають за безпеку в життя.
Шосте покоління (діди прадідів – 32 чол.) – Забезпечують зв’язок з традиціями. 32 людини шостого покоління символізують 32 зуба, де кожен зуб пов’язаний з кожним предком. Якщо у вас є проблемні зуби, варто налагодити відносини з предками, відмолити їх.
Сьоме покоління (прадіди прадідів – 64 чол.) – Відповідають за країну, місто, будинок, в якому ми живемо.
Якщо 64 людини розібрати по цифрам, то ось що виходить: 6 + 4 = 10 -˃ 1 + 0 = 1 – Знову перше покоління. Таким чином, замикається коло роду семи поколінь.
Для того, щоб налагодити відносини зі своїм родом, перш за все, потрібно дізнатися ім’я кожної людини, його життя і долю. А потім потрібно прочитати молитви за кожного предка, відмолити його перед вищими силами. У наших руках отримати підтримку свого роду, благословення на виконання найзаповітніших бажань.


Информация о сообщении Вынести предупреждение
Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Сім"я - фортеця моя!
СообщениеДобавлено: 31 май 2023, 16:19 
Не в сети
Администратор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 июн 2009, 18:01
Сообщений: 17053

Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Цікава і завжди актуальна тема.


Информация о сообщении Вынести предупреждение
Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Быстрые действия:
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.Ru, Также возможно сделать готовый форум PHPBB2 на Mybb2.ru
Русская поддержка phpBB