Форум "Украина сенпольная" (г.Киев)

Форум для любителей сенполий! Выставки фиалок, уход, болезни и вредители. Фото 3000 сортов сенполий, стрептокарпусов, эписций, глоксиний, ахименесов.
Текущее время: 24 сен 2020, 05:58

Часовой пояс: UTC + 2 часа
Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Идея Родовых поместий
СообщениеДобавлено: 05 авг 2019, 15:52 
Не в сети
Администратор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 июн 2009, 17:01
Сообщений: 17655

Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Звернення учасників Міжнародного Форуму до урядів країн світу та політичних лідерів про ідею родових помість

Изображение

9-14 липня 2019 року відбувся Міжнародний Форум Творців Родових Помість, на якому було прийнято спільне Звернення учасників Форуму до урядів країн світу та політичних лідерів про ідею родових помість, що несе мир та процвітання усьому світу.

Просимо вашого сприяння до донесення даного звернення до усіх урядів країн світу та політичних лідерів задля миру та процвітання в усьому світі.

On July 9-14, 2019, the International Forum of Creators of Family Homesteads hosted a joint Appeal from forum participants to governments and political leaders around the world about the idea of family homestead that brings peace and prosperity to the whole world.

We ask that you contribute to bringing this message to all the governments of the world and political leaders for peace and prosperity to the whole world.

DOWNLOAD APPEAL

9-14 июля 2019 состоялся Международный Форум Создателей Родовых поместий, на котором было принято совместное Обращение участников Форума к правительствам стран мира и политических лидеров об идее родовых поместий, что несет мир и процветание всему миру.

Цитата:
Шановні керівники урядів країн світу та політичні лідери!

Це звернення до вас викликане спільними почуттями громадянської відповідальності та почуттями відповідальності перед майбутніми поколіннями, турботою про планету.

Сучасна людська цивілізація обрала напрямок розвитку, який веде людство до самознищення та несе загрозу знищення самої планети, на якій ми усі живемо.

Технократичний шлях розвитку суспільства привів людство у глухий кут. Інтенсивне використання ресурсів планети, нехтування екологічними нормами, забруднення води, повітря, землі понад можливості планети на самоочищення призвели до багатьох незворотних процесів на планеті.

Незворотне зникнення багатьох рослин, тварин, техногенне забруднення довкілля вже змінили вигляд планети, яку нам подарували наші предки. Зміна клімату вже дається взнаки кожному. Яку планету ми передаємо нашим дітям? Чи настане завтрашній день?

Окрім знищення планети, існує безліч суспільних та соціальних проблем людства: бідність, злочинність, занепад моралі, війни та агресія, міжрелігійні конфлікти, боротьба за ресурси, що закінчуються, тощо.

Будь-який політичний лад не забезпечує вирішення суспільних та техногенних проблем.

Незважаючи на складні рішення, які вам доводиться приймати щоденно, чималі зусилля, яких ви докладаєте для покращення життя своїх громадян, не дають достатнього ефекту.

Наприклад, локальне вирішення питання забруднення повітря в одній країні не вирішує його на всій планеті. Адже ми всі дихаємо одним повітрям - іншого немає на планеті. Ми п’ємо одну й ту ж саму воду – іншої немає на планеті. Тому потрібні суттєві рішучі спільні дії.

Вихід є.

Полягає він у зміні свідомості всього людства через поширення у суспільстві ідеї гармонійного проживання людини в гармонії з природою.

Шановні керівники урядів країн світу та політичні лідери!

У вашій волі та ваших руках є усі можливості впливу на суспільні процеси на планеті.

Звертаємося до вас з проханням та пропозицією – об’єднати свої зусилля заради збереження нашої планети - Землі. Не зважаючи на політичні чи економічні відмінності – об’єднатись заради спільних дій щодо зміни головного – свідомості суспільства задля турботливого відношення до планети.

Серед спільних дій можуть бути:

1. спільна зустріч між вами задля досягнення згоди у спільній діяльності щодо збереження планети;

2. спільна заява про наміри здійснювати певні кроки задля збереження планети;

3. ваші звернення до громадян, щодо турботливого відношення до планети;

4. конкретні дії та заходи (може бути будь-які дії, що несуть користь для збереження планети, наприклад: державні програми з посадки дерев, прибирання сміття, очищення річок, введення законодавчої відмови від пластику, припинення вирубування лісів та скидання хімічних відходів з заводів у річки, перехід на відновлювальні джерела енергії тощо);

5. особиста екологічна поведінка та екологічний образ життя;

або всі дії разом узяті.

Ми готові разом з вами до спільних дій і готові допомагати вам у цій діяльності.

Зі свого боку пропонуємо вам ідею родових помість, описану у книгах Володимира Мегре, що успішно застосовується в багатьох країнах світу, як один з ефективних варіантів щасливого життя людини в гармонії з природою. Дана ідея не несе жодних політичних чи релігійних суперечок, не має жодних расових чи культурних обмежень і може бути застосована усіма бажаючими жити в гармонії з природою. Ідея родового помістя пропонує образ життя людини в формі найбільш наближеної до природи та Бога. Родове помістя – місце, де з роду в рід передаються культурні та сімейні цінності, зберігається мораль та повага до старших, народжується та виховується щаслива людина.

Докладно ідею родового помістя викладено у книгах письменника Володимира Мегре. Вона знайшла свою підтримку та реалізацію у багатьох країнах світу.

Кожна людина мріє бути щасливою, здоровою, мати коханого чоловіка чи дружину, мати щасливих та радісних дітей. Кожна людина мріє про добрих сусідів, які завжди зможуть допомогти.

Всі людини хочуть пити чисту воду, дихати ароматним повітрям, насолоджуватися краєвидами природи.

Кожна людина може створити умови для щасливого, гармонійного проживання себе і своєї родини в гармонії з природою. Для цього їм потрібна земля, на якій житиме їх рід.

І такі люди є – вони створюють свої родові помістя та поселення, що з них складаються у багатьох країнах світу.

Тисячі родин по всьому світі створюють свої родові помістя, змінюють свою свідомість, відповідально ставлячись до свого життя та планети. В Україні та Росії, США та Білорусії, Молдові та країнах Прибалтики, Чехії, Польщі, Німеччині, Ізраїлі, Франції, Болгарії, Австралії і ще багатьох країнах світу – люди обирають шлях достатку, щастя, миру та процвітання у родових помістях.

Нова ідея гармонійного проживання людини та її родини в родовому помісті вирішує більшість проблем сучасного людства. Ідея сім’ї та роду – зберігає мораль та культуру відносин між людьми. Ідея помістя як малої батьківщини людини – зберігає планету та робить людину щасливою.

Родові помістя дозволяють вирощувати рослини за принципами гармонійного поєднання рослин між собою (пермакультура та органічне землеробство) у своєму родовому помісті та змінити раціон харчування людини на більш збалансований та здоровий, та забезпечити продуктами харчування будь-яку кількість населення планети за принципом: «їжа, яка необхідна для життя, наповненого радістю спільного творіння». А не життя заради їжі.

Потрібен перехід на відновлювальні ресурси і бережливі технології та усвідомлене обмеження споживання кожною окремою людиною. Не гонитва за новим, що приносить прибутки одиницям, а мода на те, що приносить прибутки кожному.

Потрібно роззброювати людство та об’єднувати його заради спільного майбутнього. Агресія до тебе відсутня, коли у тебе відсутня агресія до інших. Роззброєння - шлях до миру та добра на землі.

Родове помістя – це шлях миру та процвітання на всій планеті.

Родове помістя – це новий напрямок розвитку суспільства, що забезпечує життя людству на планеті вічно, збереже її для майбутніх поколінь.

Родове помістя – це шлях, що перетворить планету на райський сад, де людство стане щасливим та гармонійним.

Родове помістя - щоб завтрашній день настав.

І став він щасливим.

http://rpu.org.ua/index.php/uk/15-novyn ... 7IaIR_tahQ


Информация о сообщении Вынести предупреждение
Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часаКто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Быстрые действия:
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.Ru, Также возможно сделать готовый форум PHPBB2 на Mybb2.ru
Русская поддержка phpBB