Форум "Украина сенпольная" (г.Киев)

Форум для любителей сенполий! Выставки фиалок, уход, болезни и вредители, фото сортовых сенполий, стрептокарпусов, эписций, глоксиний, ахименесов.
Текущее время: 28 мар 2024, 23:10

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 65 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Короновирус
СообщениеДобавлено: 20 май 2020, 19:10 
Не в сети
Администратор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 июн 2009, 18:01
Сообщений: 17053

Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Повышаются вибрации земли и человека
https://www.youtube.com/watch?v=HOfH7-fDFvs

ПОСЛАНИЕ к РОДАМ || За ширмой пандемии
https://www.youtube.com/watch?v=7sROyYMos4Q


Информация о сообщении Вынести предупреждение
Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Короновирус
СообщениеДобавлено: 21 май 2020, 15:41 
Не в сети
Администратор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 июн 2009, 18:01
Сообщений: 17053

Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Ковід, кажете? Лише за 2 місяці рак забрав життя понад 13 тисяч українців, – онколог
https://razom.co.ua/2020/05/14/%d0%ba%d ... 2urM8Awi_A

Александ Гумиров:
https://www.facebook.com/humirov/posts/ ... __tn__=K-R
Цитата:
Говорят, в Германии уже создали партию, в которой люди объединились для борьбы против "коронавирусного" тоталитаризма. Вот ссылка (если кто сможет сделать перевод с немецкого - будет круто):
https://www.youtube.com/watch?v=wqcdOWcRxt8

Как в Германии, так и в Украине, многие понимают, что в "благих намерениях" и "заботе о безопасности" кроются дьявольские "мелочи" - в нашу правовую реальность внедряются категорически неприемлемые тоталитарные нормы, закладываются опаснейшие прецеденты на будущее.
Говорят, уже сегодня эта партия в Германии одна из самых массовых. И мне хочется в это верить, и хочется такую же в Украине. И дело тут вовсе не в коронавирусе.

Дело в том, что слишком долго и усердно нас разделяют, чтобы властвовать над нами. Находят уйму поводов столкнуть нас лбами, чтобы легче было управлять разобщённым "стадом".

Я не сторонник теорий заговоров, но невозможно не видеть, что власти и флаги меняются кардинально - от бело синих до черно красных, а триумвират, фактически правящий этой страной, не меняется: Ахметов, Коломойский, Пинчук. Что они за бизнес-гении такие, что при любых революциях и любых потрясениях только богатеют?

Фон меняется, лозунги меняются, революции и войны случаются, фамилии министров и олигархов меняются, но они (эти трое) не меняются, лишь становятся всё сильнее.

И ещё одно меняется. Раньше, если мыслить логически, а потом читать законы, то зачастую оказывалось, что логичное - в законах. Последнее время, когда мыслишь логически, можешь быть уверен - в законе будет наоборот. Получается, что государство всё более становится преградой, а не помощником. Государство мешает человеку жить по-человечески. "Ищи кому выгодно"...

"Ты забыл, с кем хочешь воевать. Мы, Три Толстяка, сильны и могущественны. Всё принадлежит нам. Я, Первый Толстяк, владею всем хлебом, который родит наша земля. Второму Толстяку принадлежит весь уголь, а Третий скупил всё железо. Мы богаче всех! Самый богатый человек в стране беднее нас в сто раз. За наше золото мы можем купить всё, что хотим."
(цитата из книги Ю. Олеши "Три толстяка", 1924 год).

А ещё мне хочется верить, что этот пресловутый "коронавирус" станет тем, что нас объединит. Не глядя на различия и разногласия, объединит вокруг того, что в нас общее.

Нам очень долго внедряли мысль что у Украины и украинцев нет национальной идеи. Также нам внедряли подмену понятий, чтобы мы отторгли национальную идею, приняв её за националистическую. Я назвал бы это "политическим мошенничеством". И нам важно понять где манипуляции, а где реальность.

Думаю, многие из вас, прочитав впервые новость об иске о незаконности карантина и увидев, что этот иск поддержало более 1 600 000 людей только в фейсбуке, удивились мысли: "я думал, что один вижу маразм происходящего, а оказалось - нас миллионы".

Это и есть результат описанных выше манипуляций. Нас почти убедили, что мы одиноки и бессильны что либо изменить. А значит, нам остаётся покорно подчиниться. Но нет - нас, здравомыслящих людей, миллионы - просто нам нужно объединиться, и тогда мы станем непобедимы. Я рад мысли, что мой иск стал первой искрой такого объединения здравомыслящих людей.

И я хочу верить, что в Украине родится, наконец-то, НАСТОЯЩАЯ, а не искусственно созданная "под выборы", спонсированная Тремя Толстяками, ПАРТИЯ. Точнее, антипартия. Антипартия, которая выкинет этих троих и всех их приспешников на свалку историю. Общественное объединение созидателей - тех, кто в этой стране создаёт. А не паразитов - тех, кто из этой страны высасывает. "Сообщество здравого смысла".

И ведь есть же настоящая национальная идея, живущая в каждом из нас и никогда не пропадавшая, та которая нас объединяет, а не разделяет. Кратко её можно сформулировать так: "Вільна людина. Заможня родина. Сильна Україна".

Свобода самореализации человека - залог благополучия его семьи. Благополучная семья - залог сильной страны. Запретить запрещать. Что может быть очевиднее - государство должно создавать условия, содействовать и созидать, а не запрещать, наказывать и разорять. Это должно быть наше государство, а не государство Трёх Толстяков.

Так и будет тогда, когда мы перестанем влюбляться в волшебников, делегированных Тремя Толстяками из их телевизора. Когда поймём, что из телевизора нам могут внедрить только фокусника, а не волшебника.

"Время волшебников прошло. По всей вероятности, их никогда и не было на самом деле. Всё это выдумки и сказки для совсем маленьких детей. Просто некоторые фокусники умели так ловко обманывать всяких зевак, что этих фокусников принимали за колдунов и волшебников." (цитата из той же книги).

Так и будет тогда, когда мы, "закатив рукава", возьмём эту страну в свои руки и наведём в ней порядок. Отбросив политику и политиков, отбросив разногласия. СВОЙ порядок.

"Нет ничего невозможного. Ни для меня, ни для тебя, вообще ни для кого. Трудно многое, да что там, почти все в жизни трудно. Но «невозможно» — это бессмысленное слово. Опасная, ложная идея." (Макс Фрай, литературный псевдоним Светланы Мартынчик и Игоря Стёпина - безликих "литературных негров", ставших впоследствии успешными писателями).


Информация о сообщении Вынести предупреждение
Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Короновирус
СообщениеДобавлено: 21 май 2020, 15:55 
Не в сети
Администратор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 июн 2009, 18:01
Сообщений: 17053

Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Миллионы итальянцев поднялись против нового закона об обязательной вакцинации
https://euromedia24.com/?p=51576&fbclid ... N4WWQ5k03g
Цитата:
СМИ пытаются поддержать недавно вышедший закон о вакцинации и вовлеченность правящей верхушки.

"Итальянский народ восстал, потому что правительство отнимает у них свои права. Суверенитет личности разрушается в пользу корпораций. Жадность превзошла достоинства. Однако по мере того, как правительство и основные СМИ продолжают подавлять и замалчивать прогресс этого важного движения, люди продолжают подниматься против, настроенные противостоять худшему медицинскому мошенничеству в истории " - заявил Сенатор Bartolomeo Pepe
Западные СМИ продолжают не разглашать информацию о колоссальном охвате революции, которая протекает на всех улицах Италии, и отрицает отстаивать нужду тех, кто имеет и нуждается в своих конституционных правах. Пока весь мир отвлечен на угрозу международного конфликта, права людей отбираются элитами. Но первый путь к получению прав человека был сформирован - первым маршем в Риме. Теперь такие мероприятия охватили всю страну, и они все еще набирают обороты.


Германия. Про то, что не показывают по телевидению.
Цитата:
Alexander Snesar‎ для Против Поголовных Прививок
27 мин.

"Татьяна, добрый вечер!

Проживаю в Германии. Увидела, что Вы опубликовали запись о том, что в Германии отменили обязательную вакцинацию.

Хочу несколько уточнить.

Это действительно правда, что в Германии очень много " проснувшихся", люди не бояться говорить об этом и каждую неделю проходят демонстрации, на которых просто тысячи людей!!! Люди объединяются!

Но! То, что не показывают по телевизору!

На демонстрациях полиция применяет силу к митингующим, не взирая на возраст и пол (в Кельне просто скрутили девушку на прошлых выходных несколько полицейских мужчин!В Берлине 200 арестованных). На 16 мая в Штуттгарте было заявлено 500.000 демонстрантов, разрешили выйти не всем и как раз накануне этого ночью " неизвестные" подожгли фуры , где хранилась аппаратура для демонстрации. Естественно ни слова об этом на ТВ.Организатор отказался от дальнейших демонстраций сумма нанесённого ущерба около 200.000 евро, еще его семье угрожали расправой и он вынужден нанять охрану для своих детей!

Все идет к режиму диктатуры- несогласных пересекают! Известный повар - веган Атила Хильдманн тоже активно выступает с протестами. Итог: из многих магазинов убрали его продукцию.

Да, официально объявили, что не будет обязательной вакцинации. Но. Как говорят немцы-" Impfung durch die hintere Tür ". Это означает- зайдут через " черный ход ". Т.е. в прямом смысле не заставят сделать прививку но создадут все условия, что люди будут вынуждены. Уточнили, что работодатель вправе уволить без наличия прививки. И на многих предприятиях, которые вышли на производство, рабочие были обязаны сдавать тесты на коронавирус.

Давление идет колоссальное, страшнее всего за детей. В школе и так уже есть система меток, детям нельзя вместе играть на перемене, всюду маски, воздухом ходят дышать по очереди. Еще в г. Росток в гимназии хотят ввести тестирование детей каждую неделю. Добровольно. Но! Ребенок, который регулярносдаёт тесты на корону- вирус, получает бонусы в виде наклеек, благодаря которым он может свободно передвигаться по территории школы, т.е. тем самым уже вражду между детьми сеют, мне можно, а тебе нельзя, я хороший, сдаю тесты, а ты нет.( из немецкого источника сегодня прочитала. Да, кстати, многие немцы перешли на канал Телеграмм, потому что другие сайты просто блокируют любые видео, которые не по нраву правительству!)

Поэтому борьба здесь не окончена!"


Информация о сообщении Вынести предупреждение
Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Короновирус
СообщениеДобавлено: 24 май 2020, 12:30 
Не в сети
Администратор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 июн 2009, 18:01
Сообщений: 17053

Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Фабрикация "умерших" от коронавируса в Греции
https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn
один и тот же мальчик и мужчина под разными фамилиями умирают в разных городах. Все фото с разных стран и от разных людей.Люди умирают каждый день десятками тысяч в каждой стране из-за разных патологий, а приписывают к коронавирусу. В Греции правительство через официальное СМИ сказали, что все болезни приписали коронавирусу!
Изображение

Изображение


Информация о сообщении Вынести предупреждение
Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Короновирус
СообщениеДобавлено: 22 июн 2020, 16:40 
Не в сети
Администратор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 июн 2009, 18:01
Сообщений: 17053

Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Про незаконность введения карантина и как следствия - ограничения свобод граждан

Лариса Криворучко сейчас здесь: Верховная рада.
19 июня в 15:38 · Киев
https://www.facebook.com/lara.sergeevna ... dY&__xts__[0]=68.ARCg4smwtJnn9CTLOM8BbmrQuT6X6PByEx7i4eBHeMN4lxJ5o5rc1AeYghZ8CCM_p3y3nr7qQzljWLnC4hvX9C2284V09LrwRQZUEWdhYnHgqL_y_jHMHZAjEw7atnHhJxbUatZvsyolRnXzhxf5lHF2_ihnsGDWaeYsGaQJuTjVpD3Q8v-pXwO4RZjd8EC6RYvFLmn0hl870udv2qxAmgpWkWlmfwnMAe2wAYcB4S1EoopyDijn6WjcoK0PEsQvSjZ1X1T1UambBfUfnWg0aOumSmzex0OYrHeCaUqC-QUSDiQDH02fQnc2P_37UTu8
Колеги задають питання щодо Незаконності карантину та робочих питань. Але фейсбук в коментарях не дозволяє писати в коментарях більше , ніж 8000 символів. Тому пообіцяла колезі пояснити в своєму Пості.
Щодо протиправності та незаконності введення карантину в Україні в зв’язку поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 , незаконного та протиправного обмеження Конституційних прав громадян.

1.Умови введення ті дій карантину.

1.1 Режим надзвичайної ситуації.
Обстановка на окремій території чи суб’єкті господарювання на ній або водному об’єкті, яка характеризується порушенням нормальних умов життєдіяльності населення, спричинена епідемією тобто масовим поширенням інфекційної хвороби серед населення відповідної території за короткий проміжок часу тощо - є надзвичайною ситуацією ,що закріплено положеннями п.п.8,24,ч.1,ст.2 Кодексу цивільного захисту населення (далі -КЦЗН).

У разі виникнення надзвичайної ситуації ,за рішенням відповідно Кабінету Міністрів України, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської чи Севастопольської міських державних адміністрацій для єдиної державної системи цивільного захисту у повному обсязі або частково для окремих її територіальних підсистем тимчасово встановлюється режим надзвичайної ситуації, що закріплено положеннями ч.1.ст.14 КЦЗН.

Після введення та під час дії режиму надзвичайної ситуації , п.5,ч.1,ст.37,розділу 9 КЦНЗ передбачено біологічний захист населення,тварин і рослин, який включає в себе запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів, обсервації та карантину.

Отже в будь-якому випадку ,карантин та інші обмежувальні заходи пов’язані з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, може бути введено лише після введення та під час дії режиму надзвичайної ситуації в Україні.

Єдину державну систему цивільного захисту на всій території України було переведено в режим надзвичайної ситуації розпорядженням Кабінету міністрів України № 338-р від 25 березня 2020 року і це беззаперечно свідчить ,що введення карантину та інших обмежувальних заходів пов’язаних з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 в Україні — повинно здійснить лише після 25 березня 2020 року , а не 11 березня 2020 року постановою Кабінету Міністрів України № 211.

Детальний аналіз вищевикладеного беззаперечно, законодавчо та юридично обґрунтовано свідчить , що в будь-якому випадку введення в Україні карантину в зв’язку з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до переведення єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України в режим надзвичайної ситуації — є незаконним та протиправним.
1.2. Режим надзвичайного стану.

Положеннями ч.1,ст.15 КЦЗН закріплено , що режим надзвичайного стану для єдиної державної системи цивільного захисту у повному обсязі або частково для окремих її територіальних підсистем тимчасово встановлюється у межах території, на якій введено правовий режим надзвичайного стану відповідно до Закону України "Про правовий режим надзвичайного стану".

В Україні не вводився режим надзвичайного стану, отже будь -які обмеження передбачені Законом України "Про правовий режим надзвичайного стану" не вводились і не діють.

2. Здійснення та підпис подання щодо встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 — особою без повноважень.

З юридично силою ,актом який має найвищу юридичну силу є основний Закон України — Конституція України.

Положеннями п.6,ст.92 Конституції України (254к/96-ВР)закріплено , що виключно законами України визначаються основи охорони здоров'я.

Закон яким визначаються основи охорони здоров'я ,є Закон України “Основи законодавства України про охорону здоров'я” положеннями ст.1 якого закріплено , що законодавство України про охорону здоров'я базується на Конституції України і складається з цих Основ та інших прийнятих відповідно до них актів законодавства, що регулюють суспільні відносини у сфері охорони здоров'я.

Одними із інших законів про які йдеться у ст.1 Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров'я”, є:

1. Закон України “Про захист населення від інфекційних хвороб” положеннями ст.2 якого закріплено ,що відносини у сфері захисту населення від інфекційних хвороб регулюються Основами законодавства України про охорону здоров'я, Законами України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", "Про запобігання захворюванню на синдром набутого імунодефіциту (СНІД) та соціальний захист населення", цим Законом, іншими нормативно-правовими актами;

2. Закон України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” положеннями ст.2 якого закріплено ,що законодавство України про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення (санітарне законодавство) базується на Конституції України і складається з Основ законодавства України про охорону здоров'я, цього Закону, законів України "Про захист населення від інфекційних хвороб", "Про протидію захворюванню на туберкульоз", "Про запобігання захворюванню на синдром набутого імунодефіциту (СНІД) та соціальний захист населення", інших нормативно-правових актів та санітарних норм".

Отже в будь-якому випадку ,Закон України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, Закон України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” та Закон України “Основи законодавства України про охорону здоров'я” , через призму положень п.6,ст.92 Конституції України (254к/96-ВР),є нічим іншим ніж Конституційними законами — актами вищої юридичної сили.

Положеннями абзацу 2,ст.29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, п.Й,ст.40 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” закріплено , що питання та пропозиції, здійснення подання щодо необхідності введення в Україні карантину,є правом саме головного державного санітарного лікаря України, а не будь-якої іншої особи включаючи заступника міністра охорони здоров’я
Тобто в будь-якому випадку здійснювати і підписувати подання щодо встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 до МОЗ є виключним правом саме головного державного санітарного лікаря України і будь-яка інша особа включаючи заступників міністра охорони здоров’я з огляду на зміст вищевикладеного , не має жодного права здійснювати таке подання.

Зі змісту архівної копії подання щодо встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 , вбачається , що дане подання підписано не головним державним санітарним лікарем України, а саме заступником міністра охорони здоров’я ЛЯШКО В.К. - тобто особою не наділеною повноваженнями та без права підпису даного Подання.
Зокрема,слід звернути увагу на те,що нормативно- правові акти якими було наділено заступників міністра охорони здоров’я повноваженнями головного санітарного лікаря України, прямо суперечать положенням п.Й,ст.40 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” та абзацу 2,ст.29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”.

Вказаними законами закріплено виключне право і обов’язок саме головного державного санітарного лікаря України здійснювати подання, зокрема, подання щодо встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19.

Заступників міністра охорони здоров’я уповноважено затверджувати та підписувати передбачені законодавством документи, повноваження щодо затвердження та підписання яких належать до компетенції головного державного санітарного лікаря України в частині повноважень з епідеміологічного нагляду (спостереження), наділено розпорядженням Кабінету Міністрів України № 163-р від 26 лютого 2020 року.

Особисто ЛЯШКА В.К. призначено заступником міністра охорони здоров’я-головним державним санітарним лікарем України 11 березня 2020 року розпорядженням Кабінету Міністрів України “ 229-р.

Повноваженнями щодо епідеміологічного нагляду (спостереження), із запобігання виникненню і поширенню інфекційних хвороб людини, локалізації та ліквідації їх спалахів та епідемій,визначення уповноважених осіб на здійснення повноважень головних державних санітарних лікарів відповідних адміністративно-територіальних одиниць, водного, залізничного, повітряного транспорту щодо епідеміологічного нагляду (спостереження), запобігання виникненню і поширенню інфекційних хвороб людини, локалізації та ліквідації їх спалахів та епідемій - ЛЯШКА В.К. було наділено ще пізніше 14 березня 2020 року розпорядженням Кабінету Міністрів України № 285-р від 14 березня 2020 року.

Розпорядження Кабінету Міністрів України № 163-р від 26 лютого 2020 року, № 229-р від 11 березня 2020 року та № 285-р від 14 березня 2020 року , є підзаконними нормативно-правовими актами і не можуть діяти всупереч та скасувати дію п.Й,ст.40 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” та абзацу 2,ст.29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” які є по суті Конституційними законами та актами вищої юридичної сили.
Отже в будь-якому випадку , з урахуванням положень п.Й,ст.40 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” та абзацу 2,ст.29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” - розпорядження Кабінету Міністрів України № 163-р від 26 лютого 2020 року, № 229-р від 11 березня 2020 року та № 285-р від 14 березня 2020 року , є такими, що прямо суперечать Конституції і Законам України і ні ЛЯШКО В.К. особисто , ні будь-який інший заступник міністра охорони здоров’я не мали і не мають жодного права здійснювати повноваження які належать виключно головному державному санітарному лікарю України.

Детальний аналіз вищевикладеного беззаперечно, законодавчо та юридично обґрунтовано свідчить , що в будь-якому випадку подання щодо встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 , є нічим іншим ніж незаконним,протиправним і відверто сфальсифікованим документом підписаним не уповноваженою особою ЛЯШКО В.К., що в свою чергу беззаперечно свідчить про незаконність та протиправність виданої на основі вказаного подання - постанови Кабінету міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року якою введено і діє в Україні карантин.
3. Відсутність станом на 10 березня 2020 року поширення в Україні коронавірусу COVID-19.

Наказом Міністерства охорони здоров’я України (далі МОЗ) № 521 від 25 лютого 2020 року , внесено зміни до Переліку особливо небезпечних, небезпечних інфекційних та паразитарних хвороб людини і носійства збудників цих хвороб, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19 липня 1995 року № 133, доповнивши розділ “Особливо небезпечні інфекційні хвороби” пунктом 39 такого змісту:«39. COVID-19».

Положеннями абзацу 3,ст.1 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” закріплено , що особливо небезпечні інфекційні хвороби - інфекційні хвороби (у тому числі карантинні: чума, холера, жовта гарячка), що характеризуються важкими та (або) стійкими розладами здоров'я у значної кількості хворих, високим рівнем смертності, швидким поширенням цих хвороб серед населення.

Масове поширення інфекційної хвороби серед населення відповідної території за короткий проміжок часу , визначено терміном “епідемія” ,що закріплено положеннями абзацу 6,ст.1 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”.
Адміністративні та медико-санітарні заходи, що застосовуються для запобігання поширенню особливо небезпечних інфекційних хвороб (епідемії) визначено терміном “карантин” ,що закріплено положеннями абзацу 16,ст.1 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”.

Отже запровадження карантину в Україні можливо виключно у випадку масового і швидкого поширення COVID-19 серед населення, наявності значної кількості хворих,високим рівнем смертності серед населення.

Абзацом 8,9 подання щодо встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 від 10 березня 2020 року , визначено , що станом на 10 березня 2020 року був лише один лабораторно підтверджений випадок на захворювання COVID-19.

Детальний аналіз вищевикладеного беззаперечно,юридично обґрунтовано свідчить , що станом на 10 березня 2020 року ,в Україні не було абсолютно ніякого масового поширення COVID-19,не було і не існувало ніякої епідемії , не було жодних підстав для здійснення подання щодо встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19.

4. Визнання постанов Кабінету Міністрів України № 211 від 11.03.2020 року,№ 215 від 16.03.2020 року ,№ 239 від 25.03.2020 року,№ 241 від 29.03.2020 року,№ 242 від 20.03.2020 року,№ 255 від 02.04.2020 року,№ 262 від 08.04.2020 року ,№ 284 від 15.04.2020 року ,№ 291 від 22.04.2020 року,№ 313 від 29.04.2020 року ,№ 332 від 04.05.2020 та розпорядження Кабінету Міністрів України № 338-р від 25 березня 2020 року (далі по тесту — Карантинні постанови і розпорядження) — такими що не набрали чинності, не тягнуть за собою правових наслідків і не можуть бути підставою для регулювання відповідних правовідносин, застосування санкцій до фізичних та юридичних осіб за невиконання приписів, що в них містяться.

Карантинні постанови і розпорядження є нормативно-правовими актами Кабінету міністрів України і відповідно до положень ст.117 Конституції України (254к/96-ВР),ст.52 Закону України “Про Кабінет Міністрів України”,Указу Президента України № 468 “Про Єдиний державний реєстр нормативних актів” від 27 червня 1996 року,постанови Кабінету Міністрів України № 376 “Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів та користування ним “ від 23 квітня 2001 року,підлягають реєстрації та включенню до Єдиного державного реєстру нормативно- правових актів в Порядку визначеному наказом Міністерства юстиції України 883/5 від 15 травня 2015 року (далі по тексту Порядок 883/5).

Так як Карантинні постанови і розпорядження зачіпають соціально-економічні, політичні, особисті та інші права, свободи й законні інтереси громадян, проголошені й гарантовані Конституцією та законами України,Конвенцією, міжнародними договорами України, згоду на обов'язковість яких надано Верховною Радою України, та acquis communautaire, а також з урахуванням практики Європейського суду з прав людини, установлюють новий або змінюють, доповнюють чи скасовують існуючий організаційно-правовий механізм їх реалізації , то відповідно до положень ст.ст.1.1,1.1,1.3,3.1,3.2 Порядку 883/5 , в будь-якому випадку Карантинні постанови і розпорядження підлягають державній реєстрації яка полягає у проведенні правової експертизи на відповідність його Конституції та законодавству України, Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року і протоколам до неї (далі - Конвенція), міжнародним договорам України, згоду на обов'язковість яких надано Верховною Радою України, та acquis communautaire, а також з урахуванням практики Європейського суду з прав людини, прийнятті рішення про державну реєстрацію цього акта, присвоєнні йому реєстраційного номера та занесенні до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів.

В разі якщо Карантинні постанови і розпорядження відповідають Конституції, законодавству України, Конвенції, міжнародним договорам України, згоду на обов'язковість яких надано Верховною Радою України, та acquis communautaire, з урахуванням практики Європейського суду з прав людини, правилам нормопроектувальної техніки та правопису, рішення про здійснення їх державної реєстрації оформлюється наказом Міністерства юстиції України невід’ємним додатком до якого є висновок про державну реєстрацію нормативно-правового акта , який підписується виконавцем та начальником відповідного відділу (згідно з розподілом обов’язків в Управлінні), редактором, погоджується начальником Управління і затверджується директором Департаменту , що закріплено положеннями ст.4.6.1 Порядку 883/5.

Після підписання наказу Міністерства юстиції України про державну реєстрацію, Карантинні постанови і розпорядження включаються до Державного реєстру нормативно-правових актів і публікуються в офіційних виданнях газеті “Урядовий Кур’єр” та “Офіційний Вісник” з обов’язковим посиланням на дату і номер державної реєстрації Карантинних постанов і розпорядження ,що закріплено положеннями ст.ст.5.1,5.6 Порядку 883/5.

До Міністерства юстиції України було подано запит на інформацію з вимогою надати накази про реєстрацію та висновки з підписами підписантів про державну реєстрацію Карантинних постанов і розпорядження , а також вказати точні дати публікацій.
Відповіддю № 22110/ПІ-К-1591/7.2.3 від 20.05.2020 року (в додатках)Міністерство юстиції України посилаючись у відповіді на Указ Президента України № 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади” від 3 жовтня 1992 року,постанову Кабінету Міністрів України № 731 “Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади” від 28 грудня 1992 року та положення підпунктів 8,16,17,п.4 Положення про Міністерство юстиції України повідомило,що зазначеними актами законодавства не передбачено здійснення державної реєстрації нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України - що не відповідає дійсності з огляду на зміст ст.117 Конституції України (254к/96-ВР),ст.52 Закону України "Про Кабінет міністрів України", Указу Президента України № 468/96 "Про Єдиний державний реєстр нормативних актів” від 27 червня 1996 року,постанови Кабінету Міністрів України № 376 "Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів та користування ним” від 23 квітня 2001 року, ст.ст. 1.1, 1.1, 1.3, 3.1,3.2,,4.6.1,5.1 Порядку 883/5 і жодного наказу та висновку про державну реєстрацію Карантинних постанов і розпорядження надано не було.

Зокрема, Міністерство юстиції України повідомило , що:

1) Постанова Кабінету Міністрів України № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" від 11 березня 2020 року- включена до Реєстру 13 березня 2020 року з присвоєнням реєстраційного коду 98475/2020,опублікована у газеті "Урядовий кур'єр" від 12 березня 2020 року № 47 – тобто опублікована і набрала чинності за день до включення в Єдиний державний реєстр нормативно- правових актів без указаного реєстраційного коду;

2) Постанова Кабінету Міністрів України № 215 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211" від 16.03.2020 року - включена до Реєстру 27 березня 2020 року з присвоєнням реєстраційного коду 98666/2020,опублікована у газеті "Урядовий кур'єр" від 17 березня 2020 року № 50 - тобто опублікована і набрала чинності за десять днів до включення в Єдиний державний реєстр нормативно- правових актів без указаного реєстраційного коду;

3) Постанова Кабінету Міністрів України № 239 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України" від 25 березня 2020 року- включена до Реєстру 27 березня 2020 року з присвоєнням реєстраційного коду 98667/2020,опублікована у газеті "Урядовий кур'єр" від 26 березня 2020 року № 58 - тобто опублікована і набрала чинності за день до внесення в Єдиний державний реєстр нормативно- правових актів без указаного реєстраційного коду;

4) Постанова Кабінету Міністрів України № 241 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211" від 29 березня 2020 року - включена до Реєстру 1 квітня 2020 року з присвоєнням реєстраційного коду 98726/2020,опублікована у газеті "Урядовий кур'єр" від 31 березня 2020 року № 61 та "Офіційному віснику України" від 10 квітня 2020 року № 28,стаття 1024 - тобто опублікована і набрала чинності за день до внесення в Єдиний державний реєстр нормативно- правових актів без указаного реєстраційного коду;

5) Постанова Кабінету Міністрів України № 242 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211" від 20 березня 2020 року - включена до Реєстру 2 квітня 2020 року з присвоєнням реєстраційного коду 98735/2020, опублікована у газеті "Урядовий кур'єр" від 31 березня 2020 року № 61 та "Офіційному віснику України" від 14 квітня 2020 року № 29,стаття 1041 - тобто опублікована і набрала чинності за два дні до внесення в Єдиний державний реєстр нормативно- правових актів без указаного реєстраційного коду;

6) Постанова Кабінету Міністрів України № 255 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211" від 2 квітня 2020 року - включена до Реєстру 8 квітня 2020 року з присвоєнням реєстраційного коду 98767/2020, опублікована у газеті "Урядовий кур'єр" від 4 квітня 2020 року № 65 та "Офіційному віснику України" від 17 квітня 2020 року № 30,стаття 1061 - тобто опублікована і набрала чинності за чотири дні до внесення в Єдиний державний реєстр нормативно- правових актів без указаного реєстраційного коду;

7) Постанова Кабінету Міністрів України № 262 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211" від 8 квітня 2020 року- включена до Реєстру 13 квітня 2020 року з присвоєнням реєстраційного коду 98789/2020, опублікована у газеті "Урядовий кур'єр" від 10 квітня 2020 року № 69 - тобто опублікована і набрала чинності за три дні до внесення в Єдиний державний реєстр нормативно- правових актів без указаного реєстраційного коду;

Постанова Кабінету Міністрів України № 284 "Про внесення зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211" від 15 квітня 2020 року - включена до Реєстру 22 квітня 2020 року з присвоєнням реєстраційного коду 98899/2020, опублікована у газеті "Урядовий кур'єр" від 18 квітня 2020 року № 75 та "Офіційному віснику України" від 5 травня 2020 року № 34,стаття 1061 - тобто опублікована і набрала чинності за чотири дні до внесення в Єдиний державний реєстр нормативно- правових актів без указаного реєстраційного коду;

9) Постанова Кабінету Міністрів України № 291 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України" від 22 квітня 2020 року - включена до Реєстру 27 квітня 2020 року з присвоєнням реєстраційного коду 98927/2020, опублікована у газеті "Урядовий кур'єр" від 23 квітня 2020 року № 77 та "Офіційному віснику України" від 8 травня 2020 року № 35,стаття 1163 - тобто опублікована і набрала чинності за чотири дні до внесення в Єдиний державний реєстр нормативно- правових актів без указаного реєстраційного коду;

10) Постанова Кабінету Міністрів України № 313 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211" від 29 квітня 2020 року - включена до Реєстру 5 травня 2020 року з присвоєнням реєстраційного коду 99002/2020, опублікована у газеті "Урядовий кур'єр" від 30 квітня 2020 року № 82 - тобто опублікована і набрала чинності за п'ять днів до включення в Єдиний державний реєстр нормативно- правових актів без указаного реєстраційного коду;

11) Постанова Кабінету Міністрів України № 332 "Про внесення змін до пункту 8 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211" від 4 травня 2020 року -включена до Реєстру 7 травня 2020 року з присвоєнням реєстраційного коду 99046/2020, опублікована у газеті "Урядовий кур'єр" від 5 травня 2020 року № 84 - тобто опублікована і набрала чинності за два дні до внесення в Єдиний державний реєстр нормативно- правових актів без указаного реєстраційного коду;

12) Розпорядження Кабінету міністрів України № 338-р "Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації" від 25 березня 2020 року - включено до Реєстру 1 квітня 2020 року з присвоєнням реєстраційного коду 98709/2020, опублікована у газеті "Урядовий кур'єр" від 27 березня 2020 року № 59 - тобто опубліковане і набрало чинності за три дні до внесення в Єдиний державний реєстр нормативно- правових актів без указаного реєстраційного коду;

- при цьому слід звернути увагу , що присвоєння і наявність реєстраційних кодів з Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів і є фактом підтвердження , що все ж таки нормативно- правові акти Кабінету Міністрів України підлягають державній реєстрації , бо без здійснення такової вказаним вище постановам і розпорядження не було б присвоєно реєстраційних кодів.

Детальний аналіз вищевикладеного беззаперечно, юридично обґрунтовано свідчить, що через відсутність наказів Міністерства юстиції України та висновків про державну реєстрацію ,публікацію без посилань на реєстраційні коди до включення в Єдиний державний реєстр нормативно правових актів , постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11.03.2020 року,№ 215 від 16.03.2020 року ,№ 239 від 25.03.2020 року,№ 241 від 29.03.2020 року,№ 242 від 20.03.2020 року,№ 255 від 02.04.2020 року,№ 262 від 08.04.2020 року ,№ 284 від 15.04.2020 року ,№ 291 від 22.04.2020 року,№ 313 від 29.04.2020 року ,№ 332 від 04.05.2020 та розпорядження Кабінету Міністрів України № 338-р від 25 березня 2020 року — вважаються що не набрали чинності, не тягнуть за собою правових наслідків і не можуть бути підставою для регулювання відповідних правовідносин, застосування санкцій до фізичних та юридичних осіб за невиконання приписів, що в них містяться , що закріплено положеннями абзацу 2,ст.5.6 Порядку 883/5.

5. Щодо обмеження Конституційних прав виключно під час дії надзвичайного та воєнного стану.

Положеннями п.12,ст.92 Конституції України (254к/96-ВР) закріплено , що виключно Законами України визначаються правовий режим воєнного і надзвичайного стану, зон надзвичайної екологічної ситуації.

На виконання Конституції України (254к/96-ВР),зокрема, п.12,ст.92,з метою захисту населення під час надзвичайних ситуацій, Верховною Радою України було прийнято ряд нормативно-правових актів вищої юридичної сили , а саме Закон України "Про Цивільну оборону України" , Закон України "Про пожежну безпеку" ,Закон України "Про загальну структуру і чисельність військ Цивільної оборони",Закон України "Про аварійно-рятувальні служби" , Закон України "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру" ,Закон України "Про правові засади цивільного захисту" (далі — Закони України про цивільний захист).
Закони України про цивільний захист втратили чинність в зв’язку з прийняттям 2 грудня 2012 року Кодексу цивільного захисту населення.

Те , що Кодекс цивільного захисту населення міг спричинити втрату чинності Законів України про цивільний захист не відповідає дійсності з огляду на наступне.

Положеннями ст.91 Конституції України (254к/96-ВР) закріплено , що Верховна Рада України приймає закони, постанови та інші акти більшістю від її конституційного складу, крім випадків, передбачених цією Конституцією.

Вичерпний перелік інших актів Верховної Ради України закріплено положеннями ч.2,ст.46 Закону України “Про регламент Верховної Ради України” - закони, постанови, резолюції, декларації, звернення, заяви.

Ні в Конституції України (254к/96-ВР), ні в будь-якому іншому акті законодавства України не міститься будь-яких відомостей , що Кодекс є актом Верховної Ради України, а це в свою чергу беззаперечно свідчить ,що Кодекс цивільного захисту населення не є офіційним актом законодавства України , не має абсолютно ніякої юридичної сили на відміну від Законів України про цивільний захист,не міг спричинити втрату чинності Законів України про цивільний захист.

Зокрема ,слід звернути увагу на рішення Конституційного Суду України № 3-р/2020 від 27 лютого 2020 року (Справа № 1-247/2018(3393/18) на сторінці 6 якого визначено (витяг):

“- Кодексом не можна вносити зміни до інших законів України, зупиняти їх дію чи скасовувати їх, а також встановлювати інше (додаткове) законодавче регулювання відносин, відмінне від того, що є предметом спеціального регулювання іншими законами України.”

І хоча дане рішення стосується Бюджетного кодексу України ,однак провівши правову паралель із власною назвою документа Кодекс, по відношенню до Кодексу цивільного захисту населення — даний Кодекс з огляду на вищевикладене не міг зупинити дію чи скасовувати , а також встановлювати інше (додаткове) законодавче регулювання відносин, відмінне від того ,що закріплено положеннями Законів України про цивільний захист.

Окрім того , слід врахувати , що жодним із положень як безпосередньо Кодексу цивільного захисту населення так і будь-яким іншим підзаконними нормативно-правовим актом прийнятим відповідно до нього не закріплено обмеження Конституційних прав громадян.

Натомість основним законом України який має найвищу юридичну силу та норми прямої дії Конституцією України (254к/96-ВР), чітко визначено , що Конституційні права громадян можуть бути обмежені виключно під час надзвичайного та воєнного стану (ст.64)
Детальний аналіз вищевикладеного беззаперечно юридично обґрунтовано свідчить , що в будь-якому випадку , будь-які Конституційні права можуть бути обмежені виключно під час надзвичайного та воєнного стану.

6. Оцінювання судом постанов Кабінету Міністрів України № 211 від 11.03.2020 року,№ 215 від 16.03.2020 року ,№ 239 від 25.03.2020 року,№ 241 від 29.03.2020 року,№ 242 від 20.03.2020 року,№ 255 від 02.04.2020 року,№ 262 від 08.04.2020 року ,№ 284 від 15.04.2020 року ,№ 291 від 22.04.2020 року,№ 313 від 29.04.2020 року ,№ 332 від 04.05.2020 та розпорядження Кабінету Міністрів України № 338-р від 25 березня 2020 року — на відповідність до Конституції і Законів України.

З метою правильного застосування норм Конституції при здійсненні правосуддя постановою пленуму Верховного Суду України № 9 “Про застосування Конституції України при здійсненні правосуддя” від 11 листопада 1996 року постановлено дати судам такі роз'яснення:

-”Судам необхідно виходити з того, що нормативно-правові акти будь-якого державного чи іншого органу (акти Президента України,постанови Верховної Ради України,постанови і розпорядження Кабінету Міністрів України,нормативно-правові акти Верховної Ради Автономної Республіки Крим чи рішення Ради міністрів Автономної Республіки Крим,акти органів місцевого самоврядування,накази та інструкції міністерств і відомств,накази керівників підприємств, установ та організацій тощо) підлягають оцінці на відповідність як Конституції, так і закону.
Положеннями ч.6,ст.13 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” закріплено , що висновки щодо застосування норм права, викладені у постановах Верховного Суду, враховуються іншими судами при застосуванні таких норм права.

Детальний аналіз вищевикладеного беззаперечно юридично обґрунтовано свідчить , що в будь-якому випадку суд під час розгляду справи зобов’язаний виконати положення ч.6,ст.13 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” ,врахувати положення постанови пленуму Верховного Суду України № 9 “Про застосування Конституції України при здійсненні правосуддя” від 11 листопада 1996 року і оцінити:

1. Подання щодо встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 від 10 березня 2020 року - на відповідність абзацу 2,ст.29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, п.Й,ст.40 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” в частині підпису його неуповноваженою особою ,та зафіксувати даний факт в мотивувальній частині судового рішення як правову позицію особи яка притягається до адміністративної відповідальності;

2. Подання щодо встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 від 10 березня 2020 року - на відповідність їх до абзаців 3,6,16,ст.1 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” в частині відсутності станом на 10 березня 2020 року масового поширення коронавірусу COVID-19,та зафіксувати даний факт в мотивувальній частині судового рішення як правову позицію особи яка притягається до адміністративної відповідальності:

3. Розпорядження Кабінету Міністрів України № 163-р від 26 лютого 2020 року, № 229-р від 11 березня 2020 року та № 285-р від 14 березня 2020 року - на відповідність їх абзацу 2,ст.29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, п.Й,ст.40 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” в частині виключного права підпису подання щодо встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 саме головним державним санітарним лікарем України , а не будь-якою іншою особою включаючи заступників міністра охорони здоров’я, та зафіксувати даний факт в мотивувальній частині судового рішення як правову позицію особи яка притягається до адміністративної відповідальності;

4. Постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11.03.2020 року,№ 215 від 16.03.2020 року ,№ 239 від 25.03.2020 року,№ 241 від 29.03.2020 року,№ 242 від 20.03.2020 року,№ 255 від 02.04.2020 року,№ 262 від 08.04.2020 року ,№ 284 від 15.04.2020 року ,№ 291 від 22.04.2020 року,№ 313 від 29.04.2020 року ,№ 332 від 04.05.2020 та розпорядження Кабінету Міністрів України № 338-р від 25 березня 2020 року - на відповідність їх положенням абзацу 3,ст.117 Конституції України (254/к96-ВР),ст.52 Закону України “Про Кабінет Міністрів України” з урахуванням положень Указу Президента України № 468 “Про Єдиний державний реєстр нормативних актів” від 27 червня 1996 року,постанови Кабінету Міністрів України № 376 “Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів та користування ним “ від 23 квітня 2001 року та Порядку 883/5 ,в частині відсутності наказів Міністерства юстиції України та висновків про державну реєстрацію та включенню до Єдиного державного реєстру нормативно — правових актів, опублікуванню в газеті “Урядовий кур’єр” до здійснення державної реєстрації та без посилань на реєстраційні коди , та зафіксувати даний факт в мотивувальній частині судового рішення як правову позицію особи яка притягається до адміністративної відповідальності;

5. Постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11.03.2020 року,№ 215 від 16.03.2020 року ,№ 239 від 25.03.2020 року,№ 241 від 29.03.2020 року,№ 242 від 20.03.2020 року,№ 255 від 02.04.2020 року,№ 262 від 08.04.2020 року ,№ 284 від 15.04.2020 року ,№ 291 від 22.04.2020 року,№ 313 від 29.04.2020 року ,№ 332 від 04.05.2020 та розпорядження Кабінету Міністрів України № 338-р від 25 березня 2020 року - на відповідність їх положенням ст.64 Конституції України (254/к96-ВР) в частині що будь-які обмеження Конституційних прав громадян України можливі виключно в умовах воєнного або надзвичайного стану, та зафіксувати даний факт в мотивувальній частині судового рішення як правову позицію особи яка притягається до адміністративної відповідальності;..

Робота проведена Велика. Ознайомлюйтесь.

З повагою,
Завжди Ваш Улюблений Адвокат
Лариса Криворучко .


Информация о сообщении Вынести предупреждение
Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Короновирус
СообщениеДобавлено: 22 июн 2020, 16:58 
Не в сети
Администратор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 июн 2009, 18:01
Сообщений: 17053

Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Изображение


Информация о сообщении Вынести предупреждение
Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Короновирус
СообщениеДобавлено: 24 июн 2020, 14:11 
Не в сети
Администратор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 июн 2009, 18:01
Сообщений: 17053

Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Ну вот, среди моих знакомых появились люди, переболевшие короновирусом. Т.ч. информация из первый рук.

Сюжет 1.
Вчера на связь вышел клиент, с которым мы безуспешно пытались связаться в течении трёх недель. Клиент сообщил, что он переболел короновирусом. Муж сразу заинтересовался, поскольку он сам лет 8 назад перенёс воспаление лёгких и эта тема как следствие заболевания его очень волновала. На что ему ответили, что с лёгкими всё в порядке. Правда, чувствовал себя он, действительно, плохо - температура была под 40. Его даже госпитализировали, но на следующий день выписали, т.ч. он долечивался дома в самоизоляции - жена с семьёй были на даче. Сейчас уже всё позади, но он продолжает держать дистанцию. Мужчине 51 год. Он предполагает, что заразился во время пребывания в командировке в Харькове.
Кстати, 4 года назад наш сотрудник переболел гриппом с температурой под 40 и провёл в стационаре не один день, а полторы недели. Оцените разницу.

Сюжет 2.
Мама сообщила о болезни своего сына. Он провёл тест, когда почувствовал недомогание. Тест оказался положительным, Сообщил об этом в офис. Все сотрудники сразу же поспешили пройти тесты, сделав день одной из частных лабораторий. Положительным он оказался далеко не у многих, но офис распустили на дистанционку. Сын живёт отдельно и один, но мама тоже поспешила сделать тест и он оказался отрицательным. Через две недели мама прошла тест повторно. Результат такой же - отрицательный. Сын чувствует себя неплохо, у него средняя тяжесть заболевания. Задета нижняя часть одного лёгкого. Работает на дистанционке в самоизоляции.

Вот так. Делайте выводы.


Информация о сообщении Вынести предупреждение
Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Короновирус
СообщениеДобавлено: 24 июн 2020, 14:17 
Не в сети
Администратор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 июн 2009, 18:01
Сообщений: 17053

Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Александр Гумиров:
https://www.facebook.com/humirov/?__tn_ ... nf&__xts__[0]=68.ARCw9rcYHBInKKjozfWUlAAiZkr9dFOktSh5BGm6M0DdH20ssVCCBp2bNTaFp1AuQT2XoqMrk-DzXRyMS10BOntVXkP_3BTNVTLeRXv0B9ztsMdPCvPgAY75Yr16tLCxsz3mHZ5hmuW9F9NdTz_XtQJAMZVf8mWSzSU6wCnaajW8hJR-nTmdYEJ0ewlOWS86D8ZSgZoGbq3z2d5QXL6q4-vNr7NExfuF_xqvU0V1zXVwTpeLdaWaSi-h7IzNQxBaKZKjQnfQioqnoShNLPCRTWm1kO4XHPMKmDiMKTQXr0dEPA-Th6EfPBFyxhgZmMPg3jrgX9UPeaNE1yOShZQr4SkchIsPiyTQYRhYRQ1zly5IzVmWWg

Цитата:
За первые два месяца 2020 года в Украине умерло не от коронавируса 100 738 человек, сообщает zn.ua

За январь-март 2020 года население Украины сократилось на 71 800 человек, сообщает lb.ua

С момента ведения карантина, Госстат отказывается публиковать и предоставлять сведения о количестве умерших, сообщает opendatabot

За четыре месяца карантина от коронавируса умерло 1000 человек, сообщает МОЗ. То есть, 0,5% от общего количества смертей в Украине и 1,39% от общей убыли количества населения Украины.


Цитата:
Получил от Геннадия Чернявского в личных сообщениях интересную информацию. Делюсь с вами (ссылка на официальный первоисточник в конце текста):

СDС – Центр США з контролю та профілактики захворювань – оприлюднив звіт, який руйнує залякуючу риторику політичної верхівки. «Ми знищили нашу країну і тимчасово призупинили демократію – і все із-за брехні людей, які нагнітали науково не обґрунтований ступінь паніки».

Вперше CDC намагається запропонувати реальну оцінку загальної смертності (overall death rate) від COVID-19. За найбільш вірогідним сценарієм вона (летальність. – НО) становить 0,26 %.

Чиновники оцінюють рівень смертності в 0,4 % у тих, хто має симптоми хвороби, і прогнозують 35-відсотковий рівень безсимптомних випадків серед заражених, що знижує загальний рівень смертності від інфекції до 0,26 % – майже на ідентичні дані спиралися дослідники зі Стенфорду місяць тому.

До цього часу нас висміювали за те, що ми вважали рівень смертності настільки низьким, на відміну від оцінки Всесвітньої організації охорони здоров’я в 3,4 %, яка допомогла нагнітати паніку та ввести карантин. Тепер CDC уже відверто погоджується на нижчу оцінку.
https://www.conservativereview.com/news ... MjYkQOzLiU


Информация о сообщении Вынести предупреждение
Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Короновирус
СообщениеДобавлено: 19 июл 2020, 18:09 
Не в сети
Администратор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 июн 2009, 18:01
Сообщений: 17053

Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Итак, продолжаем разговор про операцию "короновирус".
Сидя 2 месяца в принудительной изоляции, просмотрела материалы, до которых раньше "руки не доходили", а попросту не хватало на это времени. Да, собственно, и не я одна. Люди стали обмениваться ссылками не только на проводника и официального сценариста этой идеи - Била Гейтца, но и на видео с Дэвидом Айком и др. материалами. Так, логическая цепь сошлась на глобальном управлении, хотя это было видно сразу по тому, как вводился карантин во всех "независимых" странах. В Украине, например, его ввели АЖ(!) при наличии 300 заболевших. Всю страну на государственном уровне парализовали! Причём с полным запретом на свободу передвижения и с запретами всех остальных гражданских свобод и прав, гарантированных Конституцией. Т.е. в чистом виде, поправ все законы, ввели новый закон, обязывающий носить маски, держать дистанцию, детям не ходить в школу и садики, родственникам - не общаться лично и не встречаться. Т.е. полная ассоциация, дистанция друг от друга в 1,5 метра и навязывание эгоистической морали, где "каждый сам за себя".

И вот сегодня в группе на Фейсбуке "Против поголовных прививок" прочла статью, которая покажется необычной, но она очень логична, если вы в теме. Если пока не в теме, то, поверьте, это дело времени. Причём совсем скорого. И то, что сегодня кажется фантастическим, завтра для всех станет очевидной реальностью. Ну, "завтра", конечно же - это выражение фигуральное. И оно наступит для каждого в своё время - для кого-то через неделю, для кого-то через месяц-два, а для кого-то и через год.
Спешу опубликовать статью и даю на неё ссылку. Кстати, ссылка на английский первоисточник в статье тоже есть. Т.ч. если, вдрук, фейсбук и на неё поставит табу в виде безоговорочного и необоснованного вердикта "ФЕЙК", то вы её можете прочесть на языке оригинала.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... ater&ifg=1

Изображение

Разоблачение оккультного ритуала инициации короны

Весь мир участвует в оккультном ритуале инициации короны, хотя вряд ли кто-то поймет это. Меры и политика, которые правительства внедряют во всем мире с момента начала операции «Коронавирус» - такие как карантин, закрытие помещений, мытье рук, ношение масок, социальное дистанцирование и многое другое - фактически являются аспектами ритуала оккультной инициации. Эти аспекты были умело адаптированы к нынешней ложной пандемии и замаскированы под подлинные стратегии общественного здравоохранения. Как уже упоминалось в предыдущих статьях, эта пандемия представляет собой событие типа 9-11, которое тщательно планировалось десятилетиями.

Люди, которые управляют миром, которых я часто называю заговорщиками Нового Мирового Порядка (NWO), оставляют очень мало шансов. Они чёрные маги, и они проводят это живое упражнение аналогично тому, как они проводят свои тайные сатанинские ритуалы. В обоих случаях цель одна и та же: вывести посвященных из обычного способа их существования, сломать их, порождать подчинение, перекрасить их в подобии их лидеров, а затем, наконец, вернуть их в новое нормальное состояние, в котором они не могут вернуться к своим старым путям и жизни.

Ритуал инициации короны: блокировка и карантин (изоляция)

Любой хороший ритуал требует подготовки. Первая часть ритуала посвящения - это изоляция. Эта изоляция служит для отделения посвященных от мирских («мирских») дел его жизни. Это часто делается путем разрыва всех связей с внешним миром. Иногда посвященного можно отправить в темную комнату или пещеру; это также предполагает грядущее перерождение из темного чрева. В настоящее время эта изоляция также требует отделения от технологий и всего, что с ними связано (телефоны, компьютеры, электронная почта, социальные сети и т. Д.). Сенсорная депривация отправляет посвященного на плаву, где она менее привязана к убеждениям и поведению.

В Операции Коронавирус блокировка и карантин были изолирующим аспектом ритуала. Те, кто в курсе ситуации, заметили, что изоляция целого сообщества здоровых людей была противоречием в терминах, потому что само слово «карантин» означает «состояние, период или место изоляции, в котором люди или животные, которые прибыли из других мест или подвергались воздействию инфекционные или заразные заболевания ». Таким образом, по определению нельзя изолировать незараженных, здоровых людей; можно только изолировать зараженных, больных людей. Однако повестка дня заключалась в том, чтобы изолировать людей любыми средствами, необходимыми для достижения первого шага инициации.

Ритуал инициации короны: мытье рук (отказ)

Другим элементом ритуала было навязчивое и навязчивое внимание к мытью рук. В то время как мытье рук в целом является хорошей гигиенической активностью, которая может помочь ограничить распространение заболевания, операция «Коронавирус» вывела его на совершенно новый уровень тревожности по поводу ОКР (по замыслу, конечно). Символично, что мытье рук напоминает историю Понтия Пилата из Библии, который вымыл руки из-за судьбы Иисуса из Назарета и отказался наказать его или освободить. С этой точки зрения мытье рук - это отказ. Но кто или что отвергается? «Старый нормальный» свободы?

Ритуал инициации короны: ношение масок (цензура, подчинение, дегуманизация, альтернативная персона)

В-четвертых, маски часто используются самими элитами на своих вечеринках и ритуалах. Помните сцену сатанинской сексуальной оргии из «Кубика с широко закрытыми глазами»? Маски скрывают личность. Они ускоряют «смерть» старой идентичности. Маски создают альтернативную персону. Это связано с невероятно важной темой сатанинского ритуального насилия (SRA) и контроля над разумом. Для контроля над разумом «обработчик» использует пытки и жестокое обращение, чтобы заставить жертву отделиться. Именно здесь их умы отделяются и отрываются от реальности, чтобы справиться с огромной болью, которая им причиняется. Это встроенная стратегия защиты ума. Тем не менее, при этом жертва создает несколько «альтер» или личностей, которые не связаны с их базовой личностью. Эти изменения не знают о существовании других изменений; таким образом, жертва может быть запрограммирована на то, чтобы что-то делать (например, стать сексуальной рабыней или наемным убийцей), и не вспоминать, как она это делала, потому что может быть запущен изменник, чтобы выйти вперед и затем вернуться в подсознание после события. Когда речь идет о контроле над разумом, маски являются символом скрытых аспектов или личностей нас самих, на которых контролеры NWO намеренно нацелены своей подсознательной пропагандой.

Ношение масок - огромная тема во многих отношениях. В статье «Разоблачение правды: исследования показывают, что дегуманизирующие маски ослабляют и не защищают вас» По некоторым медицинским причинам, ношение маски не только бесполезно с медицинской точки зрения, если вы хотите защитить себя от COVID, но и потенциально вредно для вашего здоровья. Тем не менее, есть много слоев глубже, когда речь заходит о ритуальных аспектах масок. Во-первых, маски означают цензуру, прикрытие рта, завязывание рта и подавление свободного голоса. Подумайте, сколько изображений, изображающих цензуру, показывают человеку с лентой на губах. Цензура была важной частью этой повестки дня, даже до того, как она официально произошла, так как все поклонники Event 201 часами отрабатывали свои симуляции о том, как они будут контролировать официальные нарративные и цензурные альтернативные точки зрения. Во-вторых, маски символизируют подчинение, отказ от неограниченного доступа к кислороду. Вся эта повестка дня не о вирусе; речь идет о контроле. Речь идет о том, чтобы заставить людей подчиняться воле манипуляторов СВО, даже если это юридически и медицински необоснованно. В-третьих, маски напоминают роботов. Они дегуманизируют. Они лишают человека возможности полностью видеть лицо другого человека. Они создают дистанцию ​​и разобщенность в людях, затрудняют нам общение с помощью языка тела и затрудняют сочувствие к другим, так как это сочувствие часто основано на истинном видении другого человека.

Ритуал инициации короны: социальное дистанцирование (новый нормальный уровень)

Как только ритуал направляется к завершению, посвященный выходит на новый уровень мышления и новый способ поведения. Он переделан в образе своих хендлеров или манипуляторов, которые проводили ритуал. В случае COVID конечной целью является новый нормальный уровень, при котором все постоянно отделены и отключены (а также проверены, отслежены, отслежены контакты, отслежены, обследованы, подвергнуты лечению и вакцинированы). Социальное дистанцирование действительно антисоциальное дистанцирование; это все о снятии человеческого прикосновения с наших взаимодействий. Это прикосновение делает нас людьми.

Общая цель ритуала: уничтожить старое и создать новое

Если бы я суммировал весь ритуал инициации короны с одной концепцией, это был бы этот старый, проверенный и верный. Ордо аб чао. Гегелевская диалектика. Проблема-реакция-решение. Феникс восстает из пепла. Все эти фразы указывают на один и тот же метод: разрушение старого, чтобы освободить место для создания нового. Этот метод сам по себе неплох; это все о том, как это используется. Истинная цель ритуала состоит в том, чтобы изменить свой ум и характер, и это может быть сделано сознательно или неосознанно, вольно или невольно. Ритуал можно использовать для белой магии так же, как и для черной магии, например Вы можете использовать эту технику, чтобы победить разрушительные привычки в себе и стать лучшим человеком. Просто в контексте всемирного заговора этот метод используется заговорщиками СВО, чтобы сделать мир менее свободным, менее мирным, более контролируемым и более иерархичным.

Последние мысли

Операция «Коронавирус» - это всемирный ритуал, и многие его элементы очень символичны. Людей ведут как невольных участников, не имея ни малейшего понятия о том, как они неосознанно поддерживают более глубокую повестку дня (например, сотрудничая со своим собственным порабощением, соглашаясь на нелепые ограничения и даже активно охраняя своих сограждан). Тот факт, что эта поддельная пандемия коронавируса является ритуалом, неудивителен, учитывая, что внутренним ядром СВО являются сатанисты, практикующие черную магию. Как свидетельствуют выжившие информаторы, некоторые из их сатанинских ритуалов включают изнасилование, охоту на людей, таких как животные, массовые оргии, питье человеческой крови, каннибализм и жертвоприношения детей. Мы должны сохранять бдительность в отношении более глубоких символических аспектов этой повестки дня, если мы действительно хотим сохранить наши права и нашу свободу перед лицом этой тьмы.

Перевод с английского языка Cemile Receb.
https://www.nexusnewsfeed.com/article/h ... on-ritual/


Информация о сообщении Вынести предупреждение
Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Короновирус
СообщениеДобавлено: 10 авг 2020, 16:23 
Не в сети
Администратор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 июн 2009, 18:01
Сообщений: 17053

Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
По всему миру идут протесты против ограничительных короновирусных мер.
1 августа во многих странах мира прошли анти-масочные манифестация. В Берлине эта акция собрала 1,5 млн. человек.
А это всежая информация
Цитата:
В Штутгарте в субботу, 8 августа, проходит демонстрация против ограничительных мер, введенных в связи с пандемией коронавируса. В акции принимают участие несколько сотен человек, сообщает информагентство dpa. Организаторы говорят о 5 тысячах участников. Демонстранты собрались на площади Марии, откуда направились шествием по центру города.

Участники акции кричали "Свобода, свобода!" и несли плакаты с такими лозунгами, как "С маской - без меня", "Мы видим вас насквозь". Организатором выступила инициатива Querdenken 711 из Штутгарта.

Следующая демонстрация против ограничительных мер запланирована на 9 августа в Дортмунде.


https://www.dw.com/ru/v-shtutgarte-sotn ... a-54496049


Информация о сообщении Вынести предупреждение
Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 65 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Быстрые действия:
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.Ru, Также возможно сделать готовый форум PHPBB2 на Mybb2.ru
Русская поддержка phpBB